Najnowsza technologia centrali telefonicznej w twojej firmie

W dzisiejszych czasach nie istnieje dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo bez centrali telefonicznej. Przez wiele lat popularnością cieszyły się centrale analogowo-cyfrowe, od których obecnie odchodzi się ze względu na ich wysokie koszty organizacji i zarządzania, odwrotnie proporcjonalne do płynących z nich korzyści. Coraz popularniejsze stają się natomiast wirtualne centrale telefoniczne, które nie generują aż tak dużych kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu usług i możliwości produktu. Nowoczesnym firmom szczególnie polecamy centralę telefoniczną 3CX, oferującą kompleksowe możliwości Unified Communications. Marka 3CX to firma, która od lat stara się jak najbardziej usprawnić działanie centrali telefonicznej oraz rozszerzyć jej możliwości i usługi przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. W swoim produkcie stawiają przede wszystkim na jakość, łatwość zarządzania i szeroki wachlarz funkcji. Dlatego jeśli myślą państwo o wprowadzeniu do swojej firmy centrali telefonicznej, polecamy zapoznać się z ofertą proponowaną przez 3CX, która została doceniona przez wielu klientów na całym świecie.

Dlaczego warto zdecydować się na 3CX centralę telefoniczną?

Centrala telefoniczna 3CX posiada wiele wbudowanych funkcji i usług, które nie tylko uatrakcyjniają jej ofertę, ale również wyróżniają ją na tle konkurencji. Zaledwie niektóre z nich to na przykład:

– maksymalna redukcja kosztów;

– dzięki 3CX wiadomości głosowe oraz faksy w formie pliku PDF mogą być bezpośrednio dostarczane na skrzynkę mailową;

samodzielne zarządzanie, niezależnie od tego czy centrala telefoniczna znajduje się na koncie chmurowym, czy serwerze;

– możliwość wykonywania połączeń za pomocą jednego kliknięcia myszki bez potrzeby kopiowania i wklejania numeru;

– automatyzacja czasochłonnych dla personelu procesów;

– 3CX centrala telefoniczna zapewnia System Unified Communications (Ujednoliconej Komunikacji), który oferuje funkcję chatu, przesłanie wiadomości głosowej na adres e-mail oraz weryfikację statusów pracowników;

– samodzielna instalacja i zarządzanie;

możliwe połączenia na smartphonach dla systemów iOS i Android;

– nieograniczona liczba użytkowników;

– przy zmianie z centrali analogowo-cyfrowej na 3CX centralę telefoniczną istnieje możliwość zaoszczędzenia nawet 80% kosztów na przestrzeni roku;

automatyczne wdrażanie nowych aktualizacji i ulepszeń systemu;

– dedykowane aplikacje dla systemów iOS i Android, co pozwala na kontakt i pracę w każdym miejscu;

– zintegrowane rozwiązania wideokonferencyjne;

– 3XC centrala telefoniczna została poddana wielu testom i spełnia najwyższe standardy;

– szybkie usuwanie awarii dzięki stałemu monitoringowi sieci;

dostęp do wygodnej platformy zarządzającej, która pozwala na odsłuchanie wszystkich rozmów z klientami firmy;

– system 3CX sam konfiguruje urządzenia od razu po podłączeniu telefonu IP lub bramy do sieci;

– dzięki prostej w użyciu konsoli zarządzania można bezproblemowo: zdalnie odświeżać i restartować telefony IP, importować lub usuwać wszystkie kontakty w jednym momencie, tworzyć, edytować i usuwać rozszerzenia i DIDy oraz aktualizować oprogramowanie telefonów IP.

W ramach usługi administracji centralą telefoniczną oferujemy państwu:

– specjalistyczną konfigurację oprogramowania;

– administrowanie komputera centralnego, obsługującego całą sieć zakupionej telefonii IP;

budowę dedykowanej platformy telekomunikacyjnej

– zintegrowaną i kompletną obsługę komunikacji, nawet pomiędzy urządzeniami różnych typów;

– przystosowanie aparatów do obsługi różnych funkcji.

Jak widać 3CX centrala telefoniczna to produkt, który wprowadził w branży centrali telefonicznych wiele zmian i udogodnień. Obecnie z usług tej firmy korzysta wiele najpopularniejszych i największych na świecie korporacji. Ich rozwiązanie zostało wdrożone i zainstalowane ponad 200 tysięcy razy i posiada blisko 10 tysięcy partnerów. Spora liczba klientów profesjonalnych wypowiada się w pozytywny sposób na temat 3CX, ceniąc ją za wysoką jakość produktu, niskie koszty i łatwość wdrażania oraz zarządzania. Jeśli chodzi o centrale telefoniczne stosowane w przedsiębiorstwach to jest niekwestionowanym liderem ze swoimi innowacyjnymi i nowatorskimi rozwiązaniami.

Jeśli usługa 3CX centrala telefoniczna wydała się państwu interesująca, proponujemy skontaktować się z legalnym, lokalnym dystrybutorem jakim jest przedsiębiorstwo thomas it. W tym sklepie znajdą państwo nie tylko wiele produktów i usprawnień z branży IT, ale także fachową pomoc doświadczonych ekspertów, którzy udzielą odpowiedzi na każde pytanie i pomogą znaleźć satysfakcjonujące dla państwa rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt mailowo: info@thomas-it.pl lub telefonicznie: 32 444 94 30