Pomysły na iPada, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Bez względu na to, ile mają lat, wydaje się, że wszyscy uwielbiają używać iPada.

Dorośli mogą wykonywać swoje obowiązki biznesowe, a dzieci mogą bawić się i uczyć. Możliwości są nieskończone. W tym poście poznasz kilka świetnych wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjalne możliwości tego wspaniałego gadżetu.Zanim kupisz iPada, powinieneś poświęcić trochę czasu na sporządzenie listy potrzebnych funkcji i zdecydować, jaki rodzaj pamięci masowej chcesz. Dostępne są różne modele iPadów i nie ma sensu wydawać pieniędzy na funkcje, z których nigdy nie będziesz korzystać.iOS na iPadzie obsługuje teraz foldery. Stuknij aplikację i przytrzymaj ikonę, aż zacznie drżeć. Następnie przeciągnij aplikację na drugą aplikację i puść. Twój iPad utworzy wtedy folder z obiema aplikacjami. W folderze pojawi się nazwa reprezentująca kategorię powiązaną z tymi aplikacjami. Możesz także zmienić nazwę folderu, aby zwiększyć poziom personalizacji.Masz dość pytań o dołączenie do różnych sieci Wi-Fi? Istnieje prosty sposób na rozwiązanie tego problemu w ustawieniach Wi-Fi. Po prostu wyłącz ustawienia Poproś o dołączenie. Nadal będziesz mógł dołączać do sieci; jednak musisz przejść do ustawień Wi-Fi i stamtąd dołączyć.Dla oddanego użytkownika iPada, który spędza dużo czasu w podróży, konieczne jest noszenie dodatkowej baterii, która została naładowana. Bardzo niewygodne jest brak soku w samolocie lub pociągu, bez nadziei na podłączenie ładowarki, dopóki nie dotrzesz do celu.Często twórz kopie zapasowe iPada. Pomysły na iPada, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Twój iPad wkrótce stanie się ważnym elementem Twojego codziennego życia, zawierającym rozrywkę, notatki, a nawet ważne dokumenty.

Przyzwyczajaj się do tworzenia kopii zapasowej iPada każdej nocy, aby nie było szansy, że te dokumenty zostaną utracone na zawsze. Pamiętaj, że Twój iPad to wciąż technologia; może się złamać lub cegnąć bez większego ostrzeżenia.Fajną funkcją Safari na iPadzie jest szybkie przewijanie. Wiele osób o tym nie wie i traci czas na ręczne przewijanie strony w górę, aby wrócić do początku. Wszystko, co musisz zrobić, aby wrócić na górę dowolnej strony, to dotknąć okna tytułowego u góry.Czy wiesz, że możesz tworzyć foldery na swoim iPadzie? Wystarczy dotknąć dowolnej aplikacji i przytrzymać, aż zacznie się poruszać. Gdy tak się stanie, przeciągnij aplikację na dowolną inną ikonę i puść. iPad utworzy dla Ciebie folder z obiema aplikacjami zaangażowanymi w środku.Czy lubisz wysyłać zdjęcia z iPada znajomym i rodzinie? Jest na to naprawdę prosty sposób. Po prostu wybierz zdjęcie, które chcesz udostępnić, a następnie naciśnij przycisk strzałki w prawym górnym rogu. Zobaczysz tam wybór, którego możesz użyć do wysłania zdjęcia e-mailem.Powinieneś obawiać się klikania linków na iPadzie, które mogą nie pochodzić z legalnych witryn. Najlepszym sposobem, aby temu zapobiec, jest przytrzymanie linku przed kliknięciem. Dzięki temu dowiesz się, z jakiego faktycznego adresu URL pochodzi link.Ten artykuł powinien pomóc Ci dowiedzieć się, jak działa to urządzenie i jak może poprawić Twoje życie. Wykorzystaj nowe funkcje, a Twoje możliwości są nieograniczone. Dopóki poświęcisz czas na poznanie swojego nowego iPada, na pewno zakochasz się w nim i we wszystkim, do czego jest zdolny.