Poznaj menedżera sprzedaży Allegro

Allegro w branży e-commerce funkcjonuje od 1997 roku. Daje to ogromną przewagę nad innymi tego typu portalami sprzedażowymi.

W tym momencie jest to jedna z najpopularniejszych marek w Polsce, która wyrobiła swoją wysoką pozycję, dzięki wiarygodności, bezpieczeństwu transakcji, ale również funkcjonalnościom ułatwiającym robienie zakupów kupującym, ale również obsługę zamówień sprzedającym. Allegro stale się rozwija i dlatego też, w odpowiedzi na to, Apilo postanowił stworzyć menedżera sprzedaży Allegro. Dowiedz się więcej, czym jest to narzędzie i jakie przyniesie korzyści Twojemu przedsiębiorstwu.

Apilo, czyli twórca menadżera sprzedaży Allegro – najskuteczniejszego narzędzia branży e-commerce

Apilo to rozwiązanie, które pomaga przedsiębiorcom stale się rozwijać. System ten składa się z wielu narzędzi przydatnych w branży e-commerce. Ponadto, jest to technologia o modułowym charakterze. Co to właściwie oznacza? Oznacza to, że może być ono stale rozwijane, aby podążać za rozrastającym się rynkiem e-commerce, ale również wybiegać w przyszłość i pozwolić klientom na wyprzedzenie konkurencji.

Najważniejsze funkcje menedżera sprzedaży Allegro

  • Dodawanie nowych ofert oraz edytowanie powstałych już wcześniej aukcji zgodnie ze standardami Allegro,
  • Filtrowanie aukcji w dogodny sposób,
  • Dodawanie kilku aukcji w tym samym czasie,
  • Automatyczne uzupełnianie niektórych parametrów wymaganych przez Allegro,
  • Możliwość podejrzenia dokonanych zmian w aukcji,
  • Możliwość masowego wyłączenia ofert
  • Informowanie o aukcjach, które wymagają interwencji na przykład kiedy pojawią się w Allegro nowe wymagania, takie jak konieczność dodania nowej cechy produktu,
  • Możliwość kopiowania aukcji z jednego konta na drugie.

To gotowe rozwiązanie dla osób, które poszukują świetnego sposobu, by obniżyć koszty firmy, przy jednoczesnym zwiększeniu sprzedaży internetowej. Jednak warto podkreślić, że Apilo to nie tylko menedżer sprzedaży Allegro. To również narzędzie, w którym możesz zintegrować kurierów, programy do fakturowania czy hurtownie, jeśli sprzedajesz w popularnym ostatnio modelu dropshipping. Oprócz tego, system ten daje Ci wiele możliwości, między innymi tworzenia raportów, takich jak: raportów sprzedażowych, raportów ofert czy dokonanych zamówień, co pozwoli Ci na jeszcze głębszą i dokładniejszą analizę, a co za tym idzie dokonywanie zmian w Twojej firmie i wyprzedzenie konkurencji.

W tym miejscu należy podkreślić że program Apilo powstał, dzięki 17-letniemu doświadczeniu pracowników tejże firmy, którzy współpracowali między innymi w rozwijaniu sklepów internetowych czy platform aukcyjnych. Możesz dzięki niemu teraz zaoszczędzić czas, ale przede wszystkim pieniądze Twojego przedsiębiorstwa. Nie zwlekaj i wypróbuj Apilo już dziś! 

Podsumowanie

Najważniejszymi zaletami codziennego korzystania z menedżera sprzedaży Allegro czy całego systemu Apilo jest przede wszystkim niesamowita oszczędność czasu. Pozwoli ona na rozwijanie Twojego przedsiębiorstwa w nieco innych aspektach. Warto zatem korzystać z zadań automatycznych, które będą wykonywane za Ciebie lub Twoich pracowników. Związana z tym jest również oszczędność pieniędzy, ponieważ osoba zatrudniona na tym stanowisku nie będzie tylko i wyłącznie zajmowała się obsługą klientów czy drukowaniem etykiet lub faktur, ale również będzie mogła podejmować inne zadania związane z rozwojem firmy. Co więcej, program do Allegro jest stale modernizowany – wciąż dodawane są nowe funkcje, które są zgodne z regulaminami i standardami tej witryny internetowej, tak, by jak najlepiej sprostać twoim oczekiwaniom. 

Wypróbuj menedżera sprzedaży Allegro za darmo przez okres 21 dni. Załóż darmowe konto i ciesz się możliwościami systemu Apilo. Po tym okresie, możesz wykupić dogodny plan abonamentowy, który kosztuje już od 20 zł netto miesięcznie. Wejdź na bloga: https://apilo.com/pl/poradnik-dla-przedsiebiorcow-na-allegro-menadzer-aukcji-w-erpbox-i-jego-mozliwosci/ i dowiedz się więcej.