Utrzymywanie kontaktu: porady i wskazówki dotyczące telefonów komórkowych

Telefony komórkowe są używane z wielu powodów.

Od wysyłania e-maili po wykonywanie połączeń telefonicznych, telefon komórkowy może być najlepszym przyjacielem danej osoby. Ale nigdy nie będziesz naprawdę cieszyć się telefonem, jeśli nie masz wiedzy na temat tych urządzeń. W tym artykule znajdziesz porady dotyczące telefonu komórkowego, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości telefonu komórkowego.Aby wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego, upewnij się, że aplikacje nie działają przez cały czas w tle. Niektóre aplikacje będą nadal działać, chyba że je wyłączysz, co może szybko wyczerpać baterię. Sprawdź ustawienia, aby zobaczyć, co musisz zrobić, aby wyłączyć te aplikacje i wydłużyć żywotność baterii.Kupując telefon komórkowy w sklepie, upewnij się, że otrzymujesz wartość swoich pieniędzy, targując się ze sprzedawcą. To nie działa przez cały czas, ale często otrzymasz zniżki, które możesz wykorzystać na swoim telefonie lub na aplikacje, które dotyczą Twojego telefonu.W miarę starzenia się telefonu komórkowego działa wolniej. Ponieważ zaczyna pokazywać swój wiek, może się okazać, że z biegiem czasu aktualizacja telefonu za pomocą nowej technologii i aplikacji może stać się trudniejsza. Wiele razy będziesz musiał podjąć decyzję. Możesz przejść na nowszy telefon lub odmówić aktualizacji.Zastanów się nad drobnymi negocjacjami w sprawie ceny telefonu komórkowego. Tak, możesz negocjować w większości sklepów z telefonami komórkowymi. A czasem to nawet działa! Może też nie służyć oszczędnościom kosztów. Możesz spróbować wynegocjować darmowe etui przy zakupie nowego telefonu komórkowego. Nie wiesz, dopóki nie spróbujesz.Nie wystawiaj telefonu komórkowego na działanie wody. Wiele osób zniszczyło swój telefon, wrzucając go do wody. Aby wszystko działało płynnie, po prostu trzymaj telefon z dala od wody. Możesz wierzyć, że nie upuścisz telefonu, ale nigdy nie możesz być pewien.Użyj telefonu komórkowego jako dyktafonu, jeśli nie chcesz robić notatek na zajęciach. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Możesz po prostu zapisać ważne punkty, które twój nauczyciel mówi, gdy klasa jest w sesji i wrócić do nich pod koniec dnia, kiedy się uczysz.Nie bój się zmieniać marki telefonów komórkowych.

Nauczenie się nowego układu ekranu lub interfejsu może zająć trochę czasu, ale miej otwarty umysł. Nigdy nie wiesz, co możesz odkryć!Nie przesyłaj strumieniowo filmów ani muzyki do telefonu. Pożera twój limit danych. Jeśli musisz, połącz się z lokalizacją Wi-Fi, zamiast korzystać z połączenia danych. To nadal pozwoli ci patrzeć lub słuchać tego, co chcesz, ale będziesz mógł to zrobić za darmo, zamiast prawdopodobnie ponosić duży wydatek.Upewnij się, że blokujesz telefon, gdy wkładasz go do kieszeni. Jest to ważne, ponieważ nie chcesz, aby twoje ciało naciskało jakiekolwiek klawisze lub dzwoniło do kogoś, gdy nie masz takiego zamiaru. Zazwyczaj funkcję blokady ekranu można znaleźć w ogólnej sekcji ustawień telefonu.Upewnij się, że Twój telefon ma solidną obudowę. Wypadki się zdarzają, a upuszczenie drogiego smartfona może być kosztownym błędem. Futerały Otterbox są bardzo ochronne i mocne. Mogą zapobiec uszkodzeniu telefonu. Jednym z najlepszych modeli w swojej klasie jest Defender.Jak udowodnił ten artykuł, prawdopodobnie było wiele o telefonach komórkowych, o których wcześniej nie wiedziałeś. Powyższy artykuł dostarczył Ci najlepszych informacji o telefonie komórkowym. Aby naprawdę cieszyć się telefonem komórkowym i korzystać ze wszystkiego, co może ci zaoferować, skorzystaj z powyższych wskazówek.