Zapachy możemy kupić w wielu różnych stopniach intensywności

Kiedy zapach jest sprzedawany jako perfumy, zwykle oznacza to, że zawiera do około 40 procent czystej esencji zapachowej.

Nie trzeba dodawać, że jest to najdroższy rodzaj zapachu, jaki znajdziemy w sprzedaży. Ze względu na wysokie stężenie esencji perfumy najlepiej stosować w bardzo niewielkich ilościach w miejscach tętna na skórze, przykładowo za uszami lub na nadgarstkach.

Zapachy możemy kupić w wielu różnych stopniach intensywności

Intensywne perfumy damskie dla indywidualistki Lady Gaga Fame

Domy perfumeryjne będą miały różne metody kategoryzowania swoich zapachów, a wiele z nich będzie miało również własną terminologię, ale zazwyczaj spotkamy w sprzedaży perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe i wody kolońskie. Trzeba wziąć pod uwagę ilość substancji zapachowych, jakie one zawierają, aby wiedzieć że kupujemy określony zapach i jego moc. Perfumy damskie Fame od Lady Gagi z pewnością przypadną do gustu wielbicielkom intensywnych zapachów. Z pewnością można się sugerować także objętością buteleczki, ponieważ w najmniejszych stężenie zapachu będzie największe, dlatego używamy ich oszczędnie. Stężenie olejków aromatycznych i eterycznych, które są używane do produkcji perfum, będzie zazwyczaj największym czynnikiem w ich kategoryzacji jako woda perfumowana lub woda toaletowa.

Natomiast wody kolońskie, które mają najmniejsze stężenie zapachu, mogą być sprzedawane w dużych butelkach o różnych pojemnościach, nawet 200 mililitrów. Są one zazwyczaj lekkie i orzeźwiające w zapachu, który jest bardzo krótkotrwały, dlatego trzeba je aplikować kilkukrotnie w ciągu dnia. W przeciwieństwie do perfum możemy nimi spryskiwać całe ciało, włosy, ubranie a nawet pościel. Damskie perfumy lansowane przez Lady Gaga Fame z pewnością są odpowiednim wyborem dla pań w różnym wieku, które są oryginalne, zdecydowane i mają własne zdanie.

Lady Gaga Fame to damskie perfumy o orientalno-kwiatowym zapachu, który od kilku lat jest popularnym wyborem dla kobiet odważnych i indywidualistek. Zawiera takie nuty zapachowe jak orchidea, jaśmin, miód i kadzidło.