Jak dobrać odpowiednie doczepiane włosy do swoich potrzeb

Niezależnie od rodzaju i koloru twoich włosów, bez problemów znajdziesz w sprzedaży doczepiane włosy odpowiadające twoim potrzebom.

Wbrew temu, co podpowiada ci instynkt, im grubsze włosy, tym grubszy zestaw przedłużek będziesz potrzebować, aby bezproblemowo połączyć je z naturalnymi włosami. W przeciwnym razie możesz skończyć z nitkowatymi końcówkami z wyraźnym końcem naturalnych włosów i początkiem przedłużania. Włosy znajdziemy również w wielu długościach, które możemy dobrać zgodnie z naszym gustem i oczekiwaniami. Również odcienie włosów doczepianych bardzo łatwo jest dobrać do własnych, a jeśli zdecydujesz się na zakup włosów doczepianych naturalnych ludzkich, będziesz je mogła bez problemów farbować i stylizować jak swoje włosy. Chociaż w ofercie renomowanych sklepów z perukami, treskami i doczepkami znajdziesz wiele różnych kolorów, od jednolitych odcieni po balejaż i pasemka czy ombre, twój kolor włosów może być na tyle wyjątkowy, że możesz chcieć ufarbować przedłużenia, aby pasowały jak najlepiej. Przedłużanie włosów wykonane z ludzkich włosów można je farbować i stylizować na gorąco jak włosy naturalne. Jak dobrać odpowiednie doczepiane włosy do swoich potrzeb

Podczas barwienia doczepek należy wziąć pod uwagę rodzaj wątku.

Ponieważ niektóre przedłużki mają podstawę z tkaniny, tkaninę można również ufarbować na pożądany odcień. Bezszwowe przedłużanie włosów ma silikonową podstawę, której się nie farbuje, dlatego gdybyś miała farbować takie doczepiane włosy, skończyłbyś z wątkiem włosów w jednym kolorze i bazą w innym kolorze. Jeśli planujesz farbować swoje rozszerzenia, włosy na taśmach z tkaniny są najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli zależy ci na jakości i trwałości, wybierz naturalne włosy clip in – Cameron-Hair to firma, które ma w ofercie wiele rodzajów zagęszczeń oraz przedłużeń do włosów. Klasyczne przedłużenia włosów na klipsach występują w zestawie po kilka pasm w zależności od wagi. Otwiera to wiele możliwości dla różnych fryzur, począwszy od bocznych warkoczy, pół-upiętych fryzur, obszernych warkoczy oraz kucyków, a nawet koków. Dzięki klasycznym przedłużeniom do włosów możliwości wykonywania fryzur są praktycznie nieograniczone.