Wysokiej jakości płytki gresowe imitujące kamienie

Szeroka gama dostępnych rozmiarów i kolorów płytek gresowych imitujących kamień przekłada się na wszechstronność zastosowań na ścianach i podłogach w różnych pomieszczeniach, a nawet na zewnątrz.

Od ciepłych kolorów, nawiązujących do bieli i kości słoniowej, poprzez ciepłe i chłodne odcienie szarości, beżu, aż po tonacje grafitowe i czarne, płytki gresowe z efektem naturalnego kamienia można dobrać do każdego projektu pomieszczenia, pożądanego efektu i swojego gustu.

Wysokiej jakości płytki gresowe imitujące kamienie

Beżowe płytki o wyglądzie kamienia Egen Silk Onyx

Piękno gresu doskonale imitującego naturalny kamień sprawia, że kolekcja płytek Egen Silk Onyx doskonale nadaje się do projektowania kuchni, łazienek, salonów i sypialni, ale także przestrzeni komercyjnych, tworząc pomieszczenia, w których łączy się naturalny charakter i ciepło kamieni oraz doskonała trwałość i funkcjonalność płytek gresowych. Kolekcje płytek gresowych z efektem kamienia przeznaczone do użytku na zewnątrz przyczyniają się do zachowania ciągłości stylistycznej między wnętrzem i na zewnątrz, tworząc idealną równowagę między tradycją architektoniczną, krajobrazem i potrzebami użytkowników.

Dzięki wysokiej jakości gresowym płytkom imitującym kamień Silk Onyx, projekt przestrzeni staje się niezwykle ciekawy, wywierając niesamowity efekt, jakby wnętrze było wyłożone surowym kamieniem o pięknej głębi i w jasnym odcieniu. Można w ten sposób zaprojektować luksusową łazienkę, która przypomina bogate, ekskluzywne salony spa. Płytki z tej kolekcji dostępne są w rozmiarze 60×60 cm, można je zatem zastosować również w mniejszych wnętrzach. Ciepły, beżowy kolor płytek i błyszcząca powierzchnia dobrze odbijają światło, optycznie rozjaśniając i powiększając pomieszczenie.

Płytki Egen Silk Onyx możemy zakupić online na stronie https://e-plytki.eu/mala-lazienka-w-plytkach-jak-ja-optycznie-powiekszyc. Płytki gresowe imitujące kamień gwarantują wysoką odporność na ścieranie, ruch pieszy, uderzenia, plamy, chemikalia, mróz i warunki atmosferyczne. Wszystkie te zalety sprawiają, że można je stosować w każdym środowisku, w kuchni, łazience, salonie, sypialni i przestrzeniach publicznych.