A CZY TY MASZ JUŻ PROMIENNIK CIEPŁA W SWOIM BIURZE?

Promiennik to urządzenie, które może znaleźć wiele zastosowań. Sięgają po nie chyba już wszystkie możliwe branże. Dlaczego warto zamontować reflektor ciepła w Twoim biurze? Podpowiadamy!

PROMIENNIK DZIAŁA SZYBKO

Znasz to uczucie, gdy przychodzisz rano do pracy, a w Twoim biurze jest zimno i nieprzyjemnie? Jeśli decydujesz się na zdjęcie płaszcza, to zostawiasz sobie szalik, a niekiedy i czapkę oraz rękawiczki… aż zrobi się cieplej. To, niestety, zajmuje niekiedy nawet kilka godzin. Inwestując w promienniki ciepła, ten obraz stanie się przeszłością. Promiennik ciepła działa trochę tak, jak światło. Włączasz go i natychmiast zauważasz efekty jego pracy, bowiem emitowane przez niego ciepło odczuwalne jest już w sekundę po uruchomieniu! Zostaw szalik, czapkę i rękawiczki na wieszaku!

JEST CICHY I BEZWONNY

To kolejne zalety promienników ciepła. Pracują cicho, w związku z czym nie będą Cię dekoncentrować. Tak naprawdę, jest duża szansa, że zapomnisz o tym, że zostały zamontowane w Twoim biurze – ich obecność stanie się czymś tak naturalnym! Dodatkowo, zasilane są energią elektryczną. W związku z czym, nie wytwarzają żadnych zapachów. Nie będzie więc przez cały dzień towarzyszyć Ci zapach gazu lub benzyny.

POZWALA ZAOSZCZĘDZIĆ

Promiennik działa w oparciu o energię elektryczną. Poza tym, pobiera ją tylko w sytuacji, w której jest włączony. Jak już wiesz, nie musisz uruchamiać go na kilka godzin przed rozpoczęciem pracy, a gdy go wyłączysz, nie naraża Cię na kolejne opłaty. W związku z tym, to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Płacisz tylko za ten czas, który wykorzystujesz. Zapytasz: to ile to kosztuje? Wiele zależy od typu promiennika i jego mocy. Dla przykładu, godzina użytkowania reflektora o mocy 2kW to koszt około złotówki.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto kupić promienniki ciepła, poradź się specjalistów. Znajdziesz ich w firmie Irsystem. Eksperci pomogą Ci również wybrać najlepsze reflektory do Twoich potrzeb, a nawet zajmą się ich montażem.